Opis oprogramowania AdwCleaner

Program AdwCleaner do pobrania tutaj: https://programy.net.pl/program,adwcleaner.html to znane narzędzie służące do czyszczenia komputera z niechcianych programów oraz ze złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu komputer działa sprawnie i spokojnie. Co więcej, AdwCleaner można znaleźć i pobrać zupełnie bezpłatnie.

Program szybki i dokładny

AdwCleaner to idealny program, jeżeli komputer działa zbyt wolno lub też wyskakują zbędne i niechciane komunikaty, a wszystko to za sprawą celowo lub przypadkowo pobranych aplikacji. AdwCleaner pozwala na wyszukanie złośliwego i niechcianego oprogramowania, jego działanie jest szybkie oraz dokładne. Program wykorzystuje nowoczesną i innowacyjną technologię, jest też lekki i nie zużywa zbyt wiele pamięci. 

Usuwanie niechcianych pasków narzędzi

Czasami zdarza się, że podczas pobierania różnych plików przypadkowo pobierają się także różne wtyczki, które później automatycznie dodają dodatkowe paski narzędzi przeglądarki. Dzięki AdwCleaner użytkownik może z powodzeniem zlokalizować oraz usunąć tego rodzaju aplikacje w bardzo prosty sposób. Dzięki opisywanemu programowi można odzyskać kontrolę nad swoją przeglądarką i dostosować ją do swoich preferencji.

Intuicyjny i pomocny dla każdego 

Warto wspomnieć, iż oprogramowanie AdwCleaner jest proste w obsłudze i świetnie sprawdza się także w przypadku użytkowników początkujących. Program posiada intuicyjny interfejs, w sieci można także znaleźć instrukcję korzystania z programu, z którą warto się zapoznać. Dzięki temu można odkryć wiele dodatkowych, przydatnych funkcji programu, które mogą okazać się bardzo pomocne.

Comments are closed.