Zakłady bukmacherskie Fortuna – legalny bukmacher w Polsce

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z najstarszych bukmacherów działających na polskim rynku. Co oferuje?

Starsi gracze pamiętają Fortunę jeszcze z czasów, gdy działała jako Profesjonał. Długa historia na polskim rynku pozwala zaproponować graczom szeroką ofertę sportów, zdarzeń społecznych, politycznych i medialnych, które mogą obstawiać. Co charakterystyczne dla tego legalnego bukmachera to to, że pozwala na typowanie zdarzeń nie tylko przez internet na stronie efortuna.pl (zezwolenie z Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez internet Fortuna zakłady bukmacherskie (https://bonumart.pl/fortuna-zaklady-bukmacherskie) otrzymała już w 2012 roku) ale również w punktach stacjonarnych.

Obstawianie przez internet i w kolekturach

To powoduje, że zadowoleni z oferty zakładów będą ci, którzy lubią obstawianie bez wychodzenia z domu, siedząc przed komputerem czy smartfonem jak i ci, którzy wolą typowanie osobiste, w licznych kolekturach Fortuny, które mają swój niepowtarzalny klimat.

Bezpieczny zakład – znak firmowy zakładów bukmacherskich Fortuna

Od lat znakiem rozpoznawczym zakłady bukmacherskie Fortuna był tak zwany zakład bezpieczny. Kilka lat temu suma kursów musiała przekraczać 200, by móc dokonać zakładu, w którym jedno źle wytypowane zdarzenie nie powodowało, że cały kupon trafiał do kosza. Dziś firmowa oferta bukmachera jest jeszcze ciekawsza – wystarczy przygotować kupon z kursem przekraczającym 100, by zakład automatycznie zmienił się w zakład bezpieczny. Nawet z jednym błędnym obstawieniem spotkania taki kupon i tak będzie wygrany. A to tylko jedna z propozycji, która powoduje, że Fortuna zakłady bukmacherskie to dla wielu graczy bukmacher pierwszego wyboru.

Comments are closed.